Usługi pogrzebowe

pogrzeb

Zakład Pogrzebowy MARCINKIEWICZ dokłada wszelkich starań, aby oferować pełną gamę usług pogrzebowych. Przez całą dobę przyjmujemy zlecenia na eksportację Zmarłego z miejsca, w którym nastąpił zgon i przewozimy jego ciało do naszej własnej chłodni, by tam oczekiwało godnie do dnia pogrzebu. Dysponujemy własnym domem pogrzebowym, w którym mieści się także kaplica – istnieje więc możliwość całodobowego czuwania modlitewnego przy Zmarłym.

Mamy doświadczenie w organizacji pogrzebów tradycyjnych oraz kremacyjnych, wyznaniowych oraz świeckich. Każda z tych form jest nam doskonale znana i jesteśmy w stanie ją przygotować i przeprowadzić – od pierwszego do ostatniego etapu. Przejmujemy od Klienta troskę o wszystkie formalności w urzędach, biurach oraz parafiach. Jesteśmy elastyczni w doborze formy regulacji kosztów, umożliwiając skorzystanie z usługi kredytowania pogrzebu w ramach zasiłku ZUS oraz KRUS.

Zakład Pogrzebowy MARCINKIEWICZ proponuje Państwu duży wybór trumien, urn i krzyży. Mamy także w naszej ofercie krzyże oraz obudowy nagrobków. Jesteśmy także w stałej współpracy z wieloma kwiaciarniami, w których doświadczeni floryści wykonają dla Państwa wieńce i wiązanki żałobne, a także palmy. Oferujemy również Państwu możliwość skorzystania z wszelkich usług grabarskich oraz ekshumacyjnych – na terenie całej Polski.

Korzystając ze posiadania specjalistycznych karawanów wykonujemy usługi transportu Zmarłych w kraju oraz poza jego granicami. Usługi te obejmują zarówno samo wykonanie usługi, jak i wszystkie formalności z tym związane.